Hledání

Přihlášení

Home arrow Fórum
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Následující > Konec >>
Re:AAD - 21. 12. 2009 09:26 jaro napsal:

@mpaad: islo o poznamku k jednemu z najjednoduchsich a podla mojho nazoru najkvalitnejsich AAD na trhu, je mi lahostajne, ako sa Vector, Javelin a ostatni vyrobcovia postavia voci nemu - nezivim sa MarSom


http://www.marsjev.cz/editor/filestore/File/Bulletiny%20Cesky/SB%20c.%202-08-2008%20Pozastaveni% 20provadeni%20seskoku.pdf

http://www.marsjev.cz/editor/filestore/File/Bulletiny%20Cesky/SB%20c.%201-04-2009%20Pozastaveni% 20provadeni%20seskoku.pdf

nejkvalitnější??

Příspěvek editován: BB, v: 21. 12. 2009 09:32
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
Re:AAD - 21. 12. 2009 10:29 ja som o tom tiez pocul, je to stary pripad, hladajte sam, ja na to cas nemam. Aky je vlastne vas nazor na pouzitie AAD? pretoze o tom je diskusia...

ja take nemam cas na overovani nejakych svazarmovskych baji a povesti....stejne jako na diskuze o tom, jestli je nebo neni dobre skakat s aad. tohle tema uz myslim bylo dost dukladne prodiskutovano jak tady, tak na jinych diskuznich forech, koneckoncu svuj nazor mohli vsichni vyjadrit v anketach, jak na 4000.cz, tak treba v Parachutistu.

s vigilem jsi mel pravdu, buletin jsem nasel. ted se shodneme na trech vymenach cutteru behem poslednich tri let.

Příspěvek editován: hors, v: 21. 12. 2009 22:43
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
Re:AAD - 22. 12. 2009 11:26 Ahoj Jaro chtel jsem se zeptat co jsi myslel timto???

"ale jaaj, zabudol som, v Cechach skacu superhrdinovia - co vidno podla statistik"

Nejak mi neprijde ze by jsem se vymykali celosvetovym statistikam. Proste je to sport jako kazdy jiny a ma sva rizika a vsichni dobre vime ze cas od casu se holt neco stane.
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
Re:AAD - 23. 12. 2009 10:39 to BB: k tvé ironické poznámce. Co tedy ze servisního buletinu vyvozuješ, že závada byla v MPAADu?

Příspěvek editován: sbinda, v: 23. 12. 2009 11:03
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
Re:AAD - 23. 12. 2009 13:02 Neměla to být ironie, ale úžas nad slovem nejkvalitnější.

že problém existuje je nepopiratelné buletin je toho pouze dokladem.

Nic nesoudím, netvrdím, že radši bez než s MPAADem, ale na základě toho co vím a co je lehce dohledatelné se podivuji, že přístroj kde při použití o funkci a nefunkci rozhodují milimetry délky zavíračky, je označován jako nejkvalitnější. Tomu se mi nechce věřit. To je vše.
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
Re:AAD - 25. 12. 2009 16:45 BB napsal:
Neměla to být ironie, ale úžas nad slovem nejkvalitnější.

že problém existuje je nepopiratelné buletin je toho pouze dokladem.

Nic nesoudím, netvrdím, že radši bez než s MPAADem, ale na základě toho co vím a co je lehce dohledatelné se podivuji, že přístroj kde při použití o funkci a nefunkci rozhodují milimetry délky zavíračky, je označován jako nejkvalitnější. Tomu se mi nechce věřit. To je vše.


Buletin neukazuje na závadu MPAADu, jde o preventivní nařízení, což vidím pozitivně. Každý z výrobců AAD vydal servisní buletin...
Slovo kvalita bych pochopil jako spolehlivost a s tím s Jarem souhlasím.
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
Re:AAD - 27. 12. 2009 14:57 označit pozastavení činnosti jako preventivní v uvedeném případě (v kombinaci s PZS 92) a dát následně rovnítka mezi MPAAD a slova nejkvalitnější a nejspolehlivější mi přijde prostě divné, ale evidentně je to jen můj problém, se s tím srovnám
peace
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
Re:AAD - 03. 01. 2010 21:38 nemyslím si, že to vyvoláva flame, som v mieri so všetkými - alebo inak, nestarám sa o ľudí - beriem ten prístroj z hľadiska môjho, ako baliča rezerv a hodnotím ho ako najkvalitnejší.. je to subjektívne posúdenie.
nehoda v Košiciach nemala nič spoločné s Mpaad a neviem o tom, že by mal jedinú nehodu Mpaad, z dôvodu jeho nesprávnej činnosti, ďalej si MYSLÍM, že v ČR rovnako ako v SR si netrúfne podnik - akým je MarS a iný výrobca padákov MLŽIŤ, lebo ho tu rozoberú našinci iným spôsobom takže si myslím, že závod je dosť spoľahlivý
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
Re:AAD - 03. 01. 2010 21:44 a čo je mne známe o tom prípade, o milimetre tam nešlo, skôr o centimetre a Mpaad aj tak strihal
že fyzika je vec zložitá a silové pomery na postroji môžu tiež vyvolať problém je vec iná, však? ibaže to zasa nie je o prístroji
ad absurdum: kebyze to nie je MarS, ale Vector, mohol by tam byt iny pristroj, napr. Cypres, takze Mpaad moze za to, ze ho neschvalili do Vectorov a museli pouzit MarS - to je vtip, hej.... ?
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
Re:AAD - 03. 01. 2010 23:43
ad absurdum: kebyze to nie je MarS, ale Vector, mohol by tam byt iny pristroj, napr. Cypres, takze Mpaad moze za to, ze ho neschvalili do Vectorov a museli pouzit MarS - to je vtip, hej.... ?


Ne, to neni zadny vtip. Nema smysl se vztekat na UPT. Zadny vyrobce postroju, ktery je aspon trochu pri smyslech, nedovoli pouzivani cizich komponentu ve svem postroji (mluvim o vytaznem padacku zalozaku). Jinak by klidne mohl delat znova TSO. Takze poznamka o "neschvaleni" mpaadu do vectoru mi nepripada relevantni. Americani si nevymysleli, ze "moped" potrebuje jiny padacek.
Ja funkci mpaadu nezpochybnuju, jen bych rad poznamenal, ze je treba pri srovnavani pristroju brat v uvahu pocet jednotek, ktere byly vyrobeny a jsou v provozu.

Příspěvek editován: hors, v: 04. 01. 2010 11:52
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Následující > Konec >>